-250lei EXTRA Reducere la o comanda de 2 produse de minim 1000lei, aplica codul: "benaza250". Telefon: 078480480 / 068408508

Benaza Cariere

benazaOperator Call Center

Îți place să menții o bună legatura cu clienții, să depășești constant obiectivele și ești foarte pasionată de fashion?
Trimite CV-ul la info@benaza.md și convinge-ne să te chemăm alături de noi.

Ce cautam?

- cunostinte foarte bune de limbile romana si rusa;
- abilitati ridicate de comunicare interpersonala;
- rezistenta la stres si atentie la detalii;
- atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
- dorinţa de a lucra şi de a creşte în scopul formării unei cariere
- experienta pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

- preluarea apelurilor de la clientii companiei;
- oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionala;
- acordarea suportului pentru rezolvarea problemelor clientului;
- asigurarea unei evidente clare a activitatii desfasurate;
- adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client;
- respectarea standardelor si a indicatorilor de calitate stabiliti.

Ce oferim?

- Salariu competitiv, care crește în funcție de performanță și experiență;
- Îți promitem un mediu de lucru plăcut, alături de o echipa tânără și prietenoasă;
- Șansa de a te face remarcat - pentru ca la noi inițiativa și implicarea sunt valorizate;

Concursul se desfăşoară în II etape:
I etapă - concursul CV-urilor,
II etapă - interviul cu candidaţii selecţionaţi, care au susţinut concursul CV-urilor.

Trimite CV-ul la info@benaza.md și convinge-ne să te chemăm alături de noi.
Aplicatiile vor fi tratate confidential.

Telefon: 078480480 / 068408508
Persoana de contact: Ludmila Tofan
E-mail: info@benaza.md
www.benaza.md  - Primul magazin online de încălțăminte din Moldova!

Contact
info@benaza.md
Telefon Benaza:
068 408 508
078 480 480
Program: Luni- Sâmbătă
Orele: 10.00- 20.00
Facebook: Benaza Moldova
Peste 70 mii de fashioniste